Napisz do nas
Zadzwoń do nas
Kontakt

Elektrotermia

Krajowy lider obróbki metalu

 

Witamy na stronie Elektrotermii poświęconej profesjonalnej obróbce blach.

Precyzyjne cięcie laserem, profilowanie blach, obróbki ślusarskie, lakierowanie proszkowe – to usługi, które wykonujemy na zlecenia hurtowe i detaliczne z materiałów własnych lub powierzonych w nowoczesnym Zakładzie Produkcyjnym w Niepołomicach k/Krakowa.

W oparciu o park maszynowy najnowszej generacji i wykorzystywane technologie oraz potencjał doświadczonej kadry pracowniczej Elektrotermia może sprostać niemal każdej skali zamówienia.Wykonujemy obróbkę a także kompletną produkcję dowolnych metalowych detali

oraz elementów konstrukcji z blachy stalowej zwykłej, nierdzewnej, ocynkowanej, aluminium.

Precyzyjne cięcie wykrawarkami laserowymi pozwala wytwarzać detale w dowolnym kształcie o grubości nawet do 25 mm, gięcie blach z wykorzystaniem sterowanych numerycznie pras krawędziowych daje możliwość uzyskania każdego wielościennego profilu z blach o grubości od 0,5 mm do 12 mm i wysokości ścian do 260 mm.

Lakierowanie proszkowe za pomocą technologii farb polimerowych zapewnia trwałe pokrycia metalowych wyrobów, odporne na korozję również w ekstremalnych warunkach zewnętrznych.
 

 

KOMPLEKSOWA OBSŁUGA W CENTRUM OBRÓBKI BLACH W KRAKOWIE – DYSPONUJEMY ZAPLECZEM POZWALAJĄCYM NA OPTYMALNE I OSZCZĘDNE WYKONANIE KOMPLETNEGO ZLECENIA OBRÓBKI OD CIĘCIA LASEREM PRZEZ GIĘCIE BLACH DO MALOWANIA PROSZKOWEGO W JEDNYM CIĄGU PRODUKCYJNYM.

STOSUJEMY TECHNOLOGIE, KTÓRE OSZCZĘDZAJĄ CZAS I PIENIĄDZE NASZYCH KLIENTÓW

Nasze atuty w cięciu laserem

nowoczesny park maszynowy i doświadczona kadra pracowników
na bieżąco uzupełniane zapasy materiałowe stali konstrukcyjnej, nierdzewnej i stopów aluminium
rozwinięte zaplecze logistyczne
ekspresowe tempo realizacji i najwyższe standardy wykonania
zakładowa pracownia projektowa wyposażona w nowoczesne systemy komputerowego wspomagania projektowania: Inventor, AutoCad, Bysoft.
 możliwość konsultacji z projektantami założeń i opracowania dokumentacji projektowo-produkcyjnej, optymalnej dla zamawiającego
wygodny dojazd - lokalizacja na terenie graniczącym z Niepołomicką Strefą Inwestycyjną
obsługa zleceń zarówno hurtowych jak i detalicznych

 

Nasza specjalizacja w cięciu laserem, gięciu i malowaniu blach oraz malowaniu proszkowym

Produkcja własna lub na zlecenie:
obudowy lub elementy obudów urządzeń elektrycznych (grzewczych, vendingowych, informacyjnych itp.)
standardowe obudowy rozdzielnic elektrycznych oraz obudowy lub elementy obudów na indywidualne zamówienie Klienta
pulpity sterownicze maszyn i urządzeń
infokioski
konstrukcje stalowe oraz elementy konstrukcji i urządzeń
metalowe elementy mebli
płyty elewacyjne
zabudowy wnęk oraz szachtów

Zapraszamy do współpracy kooperacyjnej związanej z obróbką blach

Zapewniamy:

pełne zaplecze projektowe, produkcyjne i usługowe związane z kompleksową obróbką blach, w tym cięcie laserem, gięcie na prasach krawędziowych, lakierowanie proszkowe - dające gwarancję rzetelnej i terminowej realizacji stawianych zadań.
optymalizację kosztów realizacji poprzez możliwość kompleksowego połączenia w jednym ciągu produkcyjnym specjalistycznych operacji naszego centrum obróbki blach, począwszy od cięcia poprzez gięcie do skutecznego zabezpieczenia metalowych powierzchni produkowanych detali lakierowaniem proszkowym.
oszczędność materiałową dzięki stosowaniu nowoczesnych systemów komputerowego wspomagania projektowania i najnowszych technologii produkcyjnych, w tym praktycznie bezodpadowego cięcia laserowego.

Elektrotermia - najlepsze usługi cięcia laserem, malowania proszkowego, obróbki blach w Krakowie?

innowacyjnoscInnowacyjność w obróbce blach

Elektrotermia od lat inwestuje w nowoczesną infrastrukturę produkcyjną i znajduje się w czołówce firm w regionie, które rozumieją współczesne oczekiwania rynku. Jako jedna z pierwszych zaoferowała swoim Klientom innowacyjne technologie obróbki blach, cięcia laserem, malowania proszkowego czy obróbek ślusarskich. Elektrotermia inwestuje w rozwój własne środki a także wdraża nowoczesne rozwiązania w oparciu o Projekty unijne, współfinansowane z funduszy Unii Europejskiej. Za skalę i tempo nowych wdrożeń firma uzyskała prestiżowy tytuł Lidera Małopolski 2014 w kategorii Lider Inwestycji w plebiscycie Dziennika Polskiego.

jakoscSkuteczność i jakość usług obróbki blach

Jakość naszych wyrobów i rzetelność realizacji są powodem tego, że zaufało nam wielu klientów z Polski i zagranicy. Gwarancją utrzymywania niezmiennie wysokich standardów jest wdrożenie komputerowego systemu całościowego zarządzania przedsiębiorstwem wraz z modułami produkcji oraz kontrola jakości na każdym etapie wykonania. Własne zakładowe laboratorium badawcze z komorą solną przy malarni proszkowej pozwala na kontrolę, optymalizację i dobór właściwych środków, zapewniających wymaganą skuteczność zabezpieczenia powierzchni naszych produktów. Prowadzimy na bieżąco fizyczne i mechaniczne badanie powłok wyrobów gotowych.

tradycjaTradycja zobowiązuje

Elektrotermia to uznana krakowska firma, istniejąca już ponad pół wieku, została czterokrotnie wyróżniona przez Krajową Izbę Gospodarczą tytułem „Przedsiębiorstwo Fair Play” i Złotą Statuetką. Trzykrotnie została uhonorowana tytułem „Gazele Biznesu” i „Diamentów Forbsa”.

 

Pliki do pobrania:

Katalogi usług

 pdf

 

logo