Kontakt
Napisz do nas
Zadzwoń do nas

Elektrotermia

Krajowy lider obróbki metalu

 

Cięcie laserowe to obecnie jedna z najszybszych oraz najdokładniejszych metod obróbki metalu. Aby w pełni korzystać z możliwości tej nowoczesnej technologii Elektrotermia stosuje najwyższej klasy park maszynowy.

Cięcie laserowe wykonujemy na wykrawarkach renomowanej szwajcarskiej firmy Bystronic, potentata w produkcji maszyn i urządzeń do obróbki blachy. W linii produkcyjnej nowoczesnego Zakładu w Niepołomicach znajdują się między innymi sterowane numerycznie wykrawarki laserowe Laser światłowodowy 3D BLM LT 8.10, BySprint 3015 (3kW), ByStar 4020 (6kW) oraz BySprint Pro 3015 (4,4kW) gwarantujące szczególnie wysoką wydajność, precyzję i jakość wykonania.

Dzięki temu z pełną odpowiedzialnością polecamy swoim Klientom nasze usługi cięcia laserowego jako optymalną metodę obróbki blach i produkcji metalowych detali.

Elementy wykonujemy z materiałów powierzonych lub własnych, według dokumentacji zlecającego w formacie dxf/dwg lub opracowanej w zakładowej pracowni projektowej.

Zaplecze logistyczne zakładu pozwala utrzymać stany magazynowe blach w takich ilościach, które gwarantują realizację zleceń na bieżąco.

 

KOMPLEKSOWA OBSŁUGA W CENTRUM OBRÓBKI BLACH W KRAKOWIE– DYSPONUJEMY ZAPLECZEM POZWALAJĄCYM NA OPTYMALNE I OSZCZĘDNE WYKONANIE KOMPLETNEGO ZLECENIA OBRÓBKI OD CIĘCIA LASEREM PRZEZ GIĘCIE BLACH DO MALOWANIA PROSZKOWEGO W JEDNYM CIĄGU PRODUKCYJNYM.

STOSUJEMY TECHNOLOGIE, KTÓRE OSZCZĘDZAJĄ CZAS I PIENIĄDZE NASZYCH KLIENTÓW

Zapewniamy cięcie laserem

konkurencyjny czas wykonania
produkcję elementów o dowolnie zaprojektowanym kształcie i 100% powtarzalności wykrawanych detali
wycinanie elementów z blach szlifowanych i polerowanych, bez naruszania powierzchni, skrzywień i wypaczeń dzięki cięciu bezstykowemu
cięcie blach pokrytych folią ochronną
oszczędność materiału - optymalizacja efektywnego wykorzystania powierzchni ciętej blachy i minimalizacja odpadów w wyniku wąskiej szczeliny cięcia
produkcję detali bez konieczności dodatkowej obróbki i gratowania ciętej krawędzi
konkurencyjne ceny nawet w przypadku produkcji jednostkowej lub małoseryjnej

Wycinamy laserem z blach

• stal konstrukcyjna czarna zwykłej jakości - do 30 mm,
• stal nierdzewna (inox) - do 30 mm,
• aluminium - do 30 mm
• mosiądz - do 15 mm,
• miedź - do 12 mm

Stany magazynowe blach:
stal konstrukcyjna  w gatunku S235 , S355, grubość  od 0,5  do 20 mm
stal nierdzewna w gatunku 1.4301, grubość od 0,5 do 12 mm, powierzchnia 2B ,BA ,4N
stopy aluminium w gatunku 5754, 1050, grubość od 1 do 10 mm

Nasze wykrawarki laserowe:

Nowość:

•    laser światłowodowy 3D BLM LT 8.10

Maszyna tnie profile zamknięte (prostokątne, okrągłe, specjalne) i otwarte, z możliwością cięcia pod katem ± 450.

•    BySprint 3015
moc lasera 3 kW, max wielkość arkusza blachy 3000 mm x 1500 mm

Nowość:

     Bystar 4020
moc lasera 12 kW, max wielkość arkusza blachy 4000 mm x 2000 mm

     BySprint Pro 3015
moc lasera 4,4 kW, max wielkość arkusza blachy 3000 mm x 1500 mm

Elektrotermia - najlepsze usługi cięcia laserem, malowania proszkowego, obróbki blach w Krakowie?

innowacyjnoscInnowacyjność w obróbce blach

Elektrotermia od lat inwestuje w nowoczesną infrastrukturę produkcyjną i znajduje się w czołówce firm w regionie, które rozumieją współczesne oczekiwania rynku. Jako jedna z pierwszych zaoferowała swoim Klientom innowacyjne technologie obróbki blach, cięcia laserem, malowania proszkowego czy obróbek ślusarskich. Elektrotermia inwestuje w rozwój własne środki a także wdraża nowoczesne rozwiązania w oparciu o Projekty unijne, współfinansowane z funduszy Unii Europejskiej. Za skalę i tempo nowych wdrożeń firma uzyskała prestiżowy tytuł Lidera Małopolski 2014 w kategorii Lider Inwestycji w plebiscycie Dziennika Polskiego.

jakoscSkuteczność i jakość usług obróbki blach

Jakość naszych wyrobów i rzetelność realizacji są powodem tego, że zaufało nam wielu klientów z Polski i zagranicy. Gwarancją utrzymywania niezmiennie wysokich standardów jest wdrożenie komputerowego systemu całościowego zarządzania przedsiębiorstwem wraz z modułami produkcji oraz kontrola jakości na każdym etapie wykonania. Własne zakładowe laboratorium badawcze z komorą solną przy malarni proszkowej pozwala na kontrolę, optymalizację i dobór właściwych środków, zapewniających wymaganą skuteczność zabezpieczenia powierzchni naszych produktów. Prowadzimy na bieżąco fizyczne i mechaniczne badanie powłok wyrobów gotowych.

tradycjaTradycja zobowiązuje

Elektrotermia to uznana krakowska firma, istniejąca już ponad pół wieku, została czterokrotnie wyróżniona przez Krajową Izbę Gospodarczą tytułem „Przedsiębiorstwo Fair Play” i Złotą Statuetką. Trzykrotnie została uhonorowana tytułem „Gazele Biznesu” i „Diamentów Forbsa”.

Pliki do pobrania:

Katalogi usług

pdf 

logo