Napisz do nas
Kontakt
Zadzwoń do nas

Elektrotermia

Krajowy lider obróbki metalu

 

Ślusarnia w Zakładzie Elektrotermii to dział, który może wykonać poszczególne detale z szeregu
elementów złożeniowych, jak i całe konstrukcje metalowe.

Dział posiada pełny zestaw nowoczesnych urządzeń, narzędzi i stanowisk wspomagających kompleksową obróbkę blach, w tym gilotyny, krawędziarki, prasy, stanowiska spawalnicze, zgrzewarki, przecinarki, stanowiska przygotowania powierzchni itp.

Korzystając z takiego zaplecza oraz innych zasobów produkcyjnych Zakładu, w tym cięcia laserowego i gięcia blach na prasach krawędziowych Elektrotermia może oprócz produkcji własnej świadczyć również profesjonalne usługi ślusarskie zarówno w zakresie prostej obróbki blach jak też produkcji dowolnych detali, elementów i gotowych metalowych konstrukcji.

Dodatkowym atutem jest doświadczenie kadry konstruktorów i technologów, koordynującej pracę ślusarni, która podejmie się zarówno przygotowania optymalnego indywidualnego projektu dla klienta jak i wykonania zamówienia według konkretnej specyfikacji.

 

KOMPLEKSOWA OBSŁUGA W CENTRUM OBRÓBKI BLACH W KRAKOWIE– DYSPONUJEMY ZAPLECZEM POZWALAJĄCYM NA OPTYMALNE I OSZCZĘDNE WYKONANIE KOMPLETNEGO ZLECENIA OBRÓBKI OD CIĘCIA LASEREM PRZEZ GIĘCIE BLACH DO MALOWANIA PROSZKOWEGO W JEDNYM CIĄGU PRODUKCYJNYM.

STOSUJEMY TECHNOLOGIE, KTÓRE OSZCZĘDZAJĄ CZAS I PIENIĄDZE NASZYCH KLIENTÓW

Oferujemy usługi ślusarskie

Cięcie stali:
• laserowe
• palnikowe
• gilotyną
• przecinarką taśmową
Spawanie: łukowe, MIG, MAG, TIG, robotem spawalniczym "RoboArc_D"

Szlifowanie:
• dokładne płaszczyzn (szlifierka magnesowa)
• dokładne wałków (szlifierka bezkłowa)
• zgrubne i wykańczające powierzchnię
Inne prace ślusarskie, w tym: zgrzewanie, przypawanie, wiercenie, struganie, nitowanie, gwintowanie

Wykonujemy obróbkę blach

• obudowy rozdzielnic i innych urządzeń, standardowe i na indywidualne zamówienie
• pulpity sterownicze maszyn i urządzeń
• zabudowy wnęk oraz szachtów
• konstrukcje stalowe
• metalowe elementy urządzeń i konstrukcji

Nasze atuty w obróbce blach

• krótki termin realizacji
• atrakcyjne ceny
• obsługa zleceń hurtowych i detalicznych
• profesjonalizm wykonania

Elektrotermia - najlepsze usługi cięcia laserem, malowania proszkowego, obróbki blach w Krakowie

innowacyjnoscInnowacyjność w obróbce blach

Elektrotermia od lat inwestuje w nowoczesną infrastrukturę produkcyjną i znajduje się w czołówce firm w regionie, które rozumieją współczesne oczekiwania rynku. Jako jedna z pierwszych zaoferowała swoim Klientom innowacyjne technologie obróbki blach, cięcia laserem, malowania proszkowego czy obróbek ślusarskich. Elektrotermia inwestuje w rozwój własne środki a także wdraża nowoczesne rozwiązania w oparciu o Projekty unijne, współfinansowane z funduszy Unii Europejskiej. Za skalę i tempo nowych wdrożeń firma uzyskała prestiżowy tytuł Lidera Małopolski 2014 w kategorii Lider Inwestycji w plebiscycie Dziennika Polskiego.

jakoscSkuteczność i jakość usług obróbki blach

Jakość naszych wyrobów i rzetelność realizacji są powodem tego, że zaufało nam wielu klientów z Polski i zagranicy. Gwarancją utrzymywania niezmiennie wysokich standardów jest wdrożenie komputerowego systemu całościowego zarządzania przedsiębiorstwem wraz z modułami produkcji oraz kontrola jakości na każdym etapie wykonania. Własne zakładowe laboratorium badawcze z komorą solną przy malarni proszkowej pozwala na kontrolę, optymalizację i dobór właściwych środków, zapewniających wymaganą skuteczność zabezpieczenia powierzchni naszych produktów. Prowadzimy na bieżąco fizyczne i mechaniczne badanie powłok wyrobów gotowych.

tradycjaTradycja zobowiązuje

Elektrotermia to uznana krakowska firma, istniejąca już ponad pół wieku, została czterokrotnie wyróżniona przez Krajową Izbę Gospodarczą tytułem „Przedsiębiorstwo Fair Play” i Złotą Statuetką. Trzykrotnie została uhonorowana tytułem „Gazele Biznesu” i „Diamentów Forbsa”.

PLIKI DO POBRANIA:

 RoboArc_D       Certyfikat 489595     Certyfikat 2435CPR489596       Folder konstrukcje stalowe

  pdf         pdf          pdf                             pdf

logo